Duygularımızın Şifresi

 

Uzun bir süre sessiz kaldık ama zannetmeyin ki sizleri unuttuk ve bu sürede boş durduk.

Araya giren hayatın içinde zaman zaman acısı ile zaman zaman tatlısı ile ama her zaman hayatın bize öğrettikleri ile yoğrulduk ve biraz daha büyüdük. Kazanımlarımızı uzmanlıklarımızın üzerine koyup üzerine farkındalıklarımızı ekleyip sizler için bir anahtar ürettik. Ne için mi?

DUYGULARIMIZIN ŞİFRESİ’ni çözmek için.

Şimdiye kadar birçoğumuz profesyonel ve kişisel gelişim üzerine;  bilinçaltı programlama, enerjiler, astroloji, renkler, melekler hatta pin kodları üzerine çok çeşitli konuda eğitimler aldık ve seminerler dinledik. Ama tüm bu zaman boyunca belki de kendi içimizde olan en önemli parçamızı yani YALNIZCA DUYGULARIMIZI oldukları gibi dinlemedik.

Duygularımızı tanımadığımız için kullandıkları özel dille bize ilettikleri mesajları anlamakta güçlük çektik.

Zaman içinde kendimizi ve çevremizi duygularımızın bize çizdiğini düşündüğümüz perspektiften algılamaya başladık. Çevremize verdiğimiz tepkilerde bu ‘duyguların’ ürünü olup yaşamımızı şekillendirmeye başladı.

Oysa bolluk ve huzur içinde bir yaşama ve ilişkilere sahip olabilmemiz için hem kendimize hem dış dünyaya doğru, etkin empati becerilerimizi geliştirme gereği kaçınılmazdır.

Doğru yapılan duygusal çözümlemelerin özel ve profesyonel yaşamlarımıza etkisi dönüştürücü olabilme gücüne sahiptir.

İş ve özel yaşamda duygusal iletişimde verimlilik ihtiyacından hareketle tasarladığımız Duygusal Çözümleme( Emotional Decoding) atölyemiz gündelik yaşamda kaçınılmaz olan bu ihtiyacı karşılarken insan doğasına benzersiz bir farkındalıkla eğilmemizi sağlamaktadır.

Peki Biz Kim miyiz?

 

Arya Akademi Eğitmeni Gülay Savaş ve Shaman Koçluk ve Stratejik Danışmanlık’tan Yaşam Koçu Burak Akçakanat

Duyguları paylaşmak dileği ile.