Sevginin tanımını öğreniyor ve yaşamımızın her anında sevgiyi yaratmanın metotlarını keşfediyoruz. Bireysel ve ruhsal gelişim yolculuğumuzda sevginin benzersiz yerini belirleyip yaşamımızda sevgi bilincini harekete geçiriyoruz.

Sevginin şifresi eğitimi zengin bir kendilik bilgisi içermektedir. Eğitimin kazandırdığı farkındalık ile kendi varlığımızı yani bilincimizin işleyiş şeklini öğrenmek, bizlerin bu yaşamsal önemdeki değerle bir kez daha tanışmamızı sağlayacak.

Birlikte sevgiyi oluşturan 5 basamaklı yolu öğrenirken ilişkilerimizde eksik olan basamakları bulacağız. Böylece sevgiyi öğrenirken öğretebildiğimiz bir gelişim fırsatına dönüştüreceğiz.

Sevgi dendiğinde akla ilk gelen duyguları çözümleyecek ruhsal ve bireysel gelişim yolunda bilinç mekanizmasının iletişim dilini öğreneceğiz.

Sevgiyi yaşamakla birlikte ortaya çıkmaya başlayan bilgeliğin entelektüel zekadan farkını öğrenecek insani kapasitemizin sınırlarını genişleteceğiz.

İki hafta boyunca sürecek 1,5 saatlik sohbet tadındaki çalışmalardan bireysel ve ruhsal gelişimin tadını almış olanlar ve ilişkilerine aydınlık getirerek yolunu bulmayı arzu edenler keyif alacaktır.